LT EN RU UA

🏘️ Nekilnojamo Turto Aukcionai Lietuvoje

Nekilnojamojo turto aukcionai visoje Lietuvoje.

Архівні та актуальні аукціони нерухомості 19477
Сторінка: 137 / 390
Žemės sklypas
3360 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

1.57 ha сільгоспні угіддя в Рокитському районі, село Раудені, початкова ціна 336...

Продається земельна ділянка площею 1.5700 гектарів для сільськогосподарських потреб у Рокитському районі, Обельська старостинська громада, село Рауден...

📍 Rokiškio r. sav. Raudėnų k.
До: 18/09/2025 10:25am
Žemės sklypas
600 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Продаж земельного участка для сельского хозяйства в Рокитский р. сел. Воверины, ...

Продается земельный участок для сельскохозяйственных нужд в Рокитский районном самоуправлении, деревня Воверины, общая площадь составляет 0,2913 гекта...

📍 Rokiškio r. sav. Voverynės k.
До: 18/09/2025 10:25am
Žemės sklypas
26720 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Продається земельний ділянка 4.89 га сільськогосподарського призначення у Шяуляй...

Антистольські торги продають земельну ділянку площею 4.89 га сільськогосподарського призначення у Шяуляйському районі, Сліджівка. Початкова ціна – 267...

📍 Šiaulių r. sav. Slydžių k.
До: 18/09/2025 10:15am
Сільгоспділянка в с. Сенасаліс, Вільнюський р-н, 1,7044 га за 7200 EUR
7200 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Продається сільгоспділянка площею 1,7044 га у Сенасаліс (Вільнюський р-н). Аукціон проходить за участю Антстоліо Д. Трайгіса.

Початкова ціна: 7200 EU...

📍 Vilniaus r. sav. Senasalio k.
До: 18/09/2025 12:11pm
Житловий дім у Вільнюсі, вул. Пилимілі 5F, 0,0560 га, ціна 322400 EUR
322400 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 4.2

Продається земельна ділянка у Вільнюсі, вул. Пилимілі 5F, в рамках аукціону виконавчого суду. Початкова ціна цього нерухомого майна становить 322400 E...

📍 Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Pylimėlių g...
До: 18/09/2025 12:11pm
Підсудний двобутиний будинок у Вільнюсі по вул. Пилимішів, 5
339200 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Продається на аукціоні виконавця 1/1 частка двобутиний будинок площею 219,20 кв. м. не закінченого будівництва в місті Вільнюс, вул. Пилимішів 5. Цей ...

📍 Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Pylimėlių g...
До: 18/09/2025 12:11pm
Квартира в Маріямполе, вул. Дружби 13, початкова ціна 7936 EUR, продаж на аукціоні
7936 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.0

Квартира в Маріямполе, вул. Дружби 13, початкова ціна 7936 EUR, продаж на аукціо...

Продається квартира в Маріямпольському районі, місті Маріямполе за адресою вул. Дружби 13-405. Цей нерухомий майн продається на виконавчих торгах і по...

📍 Marijampolės sav. Marijampolės m. Draugy...
До: 18/09/2025 9:33am
Сільгоспкліт у Клайпедському районі, 0.95 га, початкова ціна 4024 EUR
4024 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Продається земельна ділянка сільськогосподарського призначення площею 0.9500 га у Клайпедському районі, с. Жвелсенай, на аукціоні банкрутства. Основне...

📍 Klaipėdos r. sav. Žvelsėnų k.
До: 18/09/2025 9:16am
Сільськогосподарський земельний ділянка у Клайпедському районі, с. Грейчіюна, 1,61 га, 6336 EUR
6336 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Сільськогосподарський земельний ділянка у Клайпедському районі, с. Грейчіюна, 1,...

Продається землі сільськогосподарського призначення в Клайпедському районі, у с. Грейчіюна, за угодою з банкрутства. Основне використання цієї ділянки...

📍 Klaipėdos r. sav. Greičiūnų k.
До: 18/09/2025 9:16am
Примусовий аукціон будівлі Вершідіс в Паневежиському районі від 42320 EUR
42320 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Продається будівля Вершідіс з сільськогосподарським призначенням у Паневежиському районі, Берноту, 12. Унікальний номер: 4400-1787-2330. Цей примусови...

📍 Panevėžio r. sav. Bernotų k. 12
До: 18/09/2025 9:17am
Квартира в Шяуляй, ул. Меркинес 15А, начальная цена 88000 EUR
88000 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.8

Продается жилой дом в городе Шяуляй, улица Меркинес 15А, на публичном аукционе неплатежеспособных администраторов с долей собственности 1/1. Объект пр...

📍 Šiaulių m. sav. Šiaulių m. Merkinės g. 1...
До: 18/09/2025 9:00am
Склад зерна з технологічним обладнанням у Паневежиському районі, Бернотуші, 53520 EUR
53520 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 4.0

Склад зерна з технологічним обладнанням у Паневежиському районі, Бернотуші, 5352...

Продається частка 1/1 зерносховища, розташованого в Паневежиському районі, Бернотуші, за адресою Бернотуші к. 9. Цей нерухомий майно продається в рамк...

📍 Panevėžio r. sav. Bernotų k. 9
До: 18/09/2025 9:16am
Аукціон: 1/4 частка землі сільськогосподарського призначення в Паневежиському районі, Максвітішкі
24320 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Аукціон: 1/4 частка землі сільськогосподарського призначення в Паневежиському ра...

Продається 1/4 частка землі сільськогосподарського призначення в Паневежиському районі, Максвітішкі. Початкова ціна становить 24320 EUR. Аукціон розпо...

📍 Panevėžio r. sav. Maksvytiškių k.
До: 18/09/2025 9:13am
Складська земля Паневежиського р-ну, к. Наужику, 4640 EUR
4640 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Складська земля Паневежиського р-ну, к. Наужику, 4640 EUR

Перші повторні торги судді продає 1/1 частину землі сільськогосподарського призначення, розташованої у Паневежиському районі, в селі Наужику. Початков...

📍 Panevėžio r. sav. Naujikų k.
До: 18/09/2025 9:12am
Сільськогосподарський земельний ділянка Паневежиський район, Максвитішки
7680 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 5.0

Продається сільськогосподарський земельний ділянка в Паневежиському районі, Максвитішки. Це перші повторні торги, де передбачено частка 1/1 майна. Поч...

📍 Panevėžio r. sav. Maksvytiškių k.
До: 18/09/2025 9:11am
Оренда державного земельного участка в г. Вента, Ашмянский район, стартовая цена 105 EUR
105 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.8

Оренда державного земельного участка в г. Вента, Ашмянский район, стартовая цена...

Выставляется на торги аренда государственного земельного участка в Ашмянском районе, городе Вента, ул. Строителей 59. Участок идентифицируется уникаль...

📍 Akmenės r. sav. Ventos m. Statybininkų g...
До: 16/09/2025 1:59pm
Користування державною землею Акмянського р-ну, м. Вента, вул. Статібінінку 61, оренда від 77 EUR
77 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Користування державною землею Акмянського р-ну, м. Вента, вул. Статібінінку 61, ...

Пропонується до здачі в оренду державний земельний ділянка Акмянського району, м. Вента, вул. Статібінінку 61. Цей нерухомий об'єкт з унікальним номер...

📍 Akmenės r. sav. Ventos m. Statybininkų g...
До: 16/09/2025 1:59pm
Оренда державного земельного участка в Акменському районі, Вентосі, вул. Статинькіну 1, початкова ціна 131 EUR
131 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Оренда державного земельного участка в Акменському районі, Вентосі, вул. Статинь...

Продається державний земельний ділянка на відкритому повторному аукціоні Акменської районної громади, містечко Вентоса, вулиця Статинькіну 1. Ця ділян...

📍 Akmenės r. sav. Ventos m. Statybininkų g...
До: 16/09/2025 1:59pm
Сільгоспугіддя у Вільнюському районі, Гєйдрейтішкіс, початкова ціна 7380 EUR
7380 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Продається 1/1 частка земельної ділянки сільськогосподарського призначення у Вільнюському районі, Гєйдрейтішкіс. Початкова ціна на аукціоні становить ...

📍 Vilniaus r. sav. Giedraitiškių k.
До: 17/09/2025 1:35pm
1/4 ділянки житлового будинку торги Радвілішкіс р-н, Дзюгоніу к., Апеніу г. 22, початкова ціна 1586 EUR
1586 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

1/4 ділянки житлового будинку торги Радвілішкіс р-н, Дзюгоніу к., Апеніу г. 22, ...

Продається 1/4 частина житлового будинку у Радвілішкіс р-н., Дзюгоніу с., вул. Апеніу 22, на аукціоні виконавця. Початкова ціна цього майна становить ...

📍 Radviliškio r. sav. Džiugonių k. Apynių ...
До: 17/09/2025 1:38pm
Жeмlьний ділянка Kėdainių r. sav., Ledų kaime, 44765 EUR стартова ціна
44765 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Продається 1/1 частка землі Kėdainių r. sav., Ledų kaime, призначена для рекреаційної діяльності. Цей об'єкт з ID 71121 продається на повторному аукці...

📍 Kėdainių r. sav. Ledų k.
До: 07/10/2025 1:59pm
Žemės sklypas
5100 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

1/2 частки землі у Швенчьоніуському районі, початкова ціна 5100 EUR

Продається 1/2 частка землі (ID 71114) на аукціонах у Швенчьоніуському районі, селище Тречйона. Цей нерухомий об'єкт зареєстрований за кадастровими но...

📍 Švenčionių r. sav. Trečiūnų k. 9
До: 17/09/2025 11:13am
Квартира в Клайпедосе, район Прикуле, 94 кв.м, 5 комнат за стартовую цену 2400 EUR
2400 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.8

Квартира в Клайпедосе, район Прикуле, 94 кв.м, 5 комнат за стартовую цену 2400 E...

Продается одноэтажный жилой дом в Клайпедосском районе, Прикуле, Прикуле I. Этот недвижимый объект продается через аукцион с начальной ценой 2400 EUR....

📍 Klaipėdos r. sav. Priekulės I k.
До: 17/09/2025 11:32am
Žemės sklypas
3180 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Продається земельний ділянка лісового фонду в Швенчійоніуському районі від 3180 ...

Починається процес розпродажу через суд, при продажу 1/2 частини земельної ділянки у власності в муніципалітеті Швенчійоніуський район, селище Третіун...

📍 Švenčionių r. sav. Trečiūnų k.
До: 17/09/2025 11:12am
Žemės sklypas
480 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.8

Сільгоспземля в Швенчйоніському районі за 480 EUR

Продається земельна ділянка сільськогосподарського призначення площею 0.6400 га у Швенчйоніському районі, село Тречіунаї, на аукціоні судді. Початкова...

📍 Švenčionių r. sav. Trečiūnų k.
До: 17/09/2025 11:12am
Žemės sklypas
2040 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Житла південна ділянка в Швенчійському районі, селище Тречіунаї, 2.5400 га, 2040...

Продається 1/2 частина на громадському аукціоні – ділянка землі сільськогосподарського призначення, розташована у Швенчійському районі, Тречіунаї. Поч...

📍 Švenčionių r. sav. Trečiūnų k.
До: 17/09/2025 11:12am
4.38 га земельный участок лесного фонда в Шальчининкском районе за 3840 EUR
3840 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.8

На первом повторном аукционе у приставов продается земельный участок лесного фонда площадью 4,3800 га в Шальчининкском районе, Невайнионис. Стартовая ...

📍 Šalčininkų r. sav. Nevainionių k.
До: 17/09/2025 10:09am
Житло в Алітусі, вул. Вардос 51, початкова ціна 114400 EUR - Аукціон виконавця
114400 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Продається земельна ділянка в місті Алітус, вулиця Вардос 51, через аукціон виконавця. Цей нерухомий об'єкт продається як 1/1 частина за початковою ці...

📍 Alytaus m. sav. Alytaus m. Vardos g. 51
До: 17/09/2025 10:03am
Садовий будиночок у Кайшадоріуському районі, вул. Рамйбес 2, початкова ціна 18360 EUR - Аукціон
18360 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Садовий будиночок у Кайшадоріуському районі, вул. Рамйбес 2, початкова ціна 1836...

Продається нерухомість на аукціоні - садівий будиночок, розташований у Кайшадоріуському районі, місто Кайшадоріус, вулиця Рамйбес 2. Це будинок другої...

📍 Kaišiadorių r. sav. Kaišiadorių m. Ramyb...
До: 17/09/2025 10:13am
Ділянка землі 0,2134 га у Вільнюському районі, Сакишкі, стартова ціна 3060 EUR, лісове призначення
3060 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Ділянка землі 0,2134 га у Вільнюському районі, Сакишкі, стартова ціна 3060 EUR, ...

Продається 11/314 частина землі у Вільнюському районі, Сакишкі. Ця ділянка становить 0,2134 га з загальної площі 6,0916 га. Основне призначення земель...

📍 Vilniaus r. sav. Sakiškių k.
До: 17/09/2025 9:00am
Курен і земельний ділянка 0.30 га в Калвічкяй (Мігунь), ціна від 6090 EUR
6090 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Продається підвал та земельна ділянка сільськогосподарського призначення площею 0.3000 га в Калвічкяй (Мігунь), м. Вільнюс, вул. Юочикяй 43.

Початков...

📍 Vilniaus r. sav. Migūnų k. Juočikių g. 4...
До: 30/09/2025 1:59pm
Продаж жилого дома в Рокишкиськом районе, Панемюнилия, Лининку г. 10, стартовая цена 1500 EUR
1500 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Продаж жилого дома в Рокишкиськом районе, Панемюнилия, Лининку г. 10, стартовая ...

Продается жилой дом в Рокишкиськом районе, Панемюнильский староста, на Панемюнильской железнодорожной станции, Лининку г. 10. Стартовая цена этого объ...

📍 Rokiškio r. sav. Panemunėlio glž. st. Li...
До: 30/09/2025 1:59pm
Квартира с подвалом Продажа в Каунасе, Промышленная ул. 28, начальная цена 38700 EUR
38700 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.8

Квартира с подвалом Продажа в Каунасе, Промышленная ул. 28, начальная цена 38700...

Продается доля в праве собственности на квартиру площадью 33.09 кв. м с подвалом в городе Каунас, Промышленная ул. 28-116, через аукцион государственн...

📍 Kauno m. sav. Kauno m. Pramonės pr. 28-1...
До: 30/09/2025 1:59pm
Будівня в Шяуляйському районі, селі Тулмінаю, 40 кв.м, початкова ціна 800 EUR
800 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Продається будинок площею 40.14 кв. м у Шяуляйському районі, в акваторії Шакино, селі Тулмінаю, на вулиці Шелвену 16-1. Цей первинний продаж здійснюєт...

📍 Šiaulių r. sav. Tulminų k. Šelvenų g. 16...
До: 30/09/2025 1:59pm
Маленькая квартира в Вильнюсе, Кальварію г. 57A, стартовая цена 39300 EUR
39300 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Продается квартира в Вильнюсе, по адресу Кальварію г. 57A-302 с общей площадью 17.70 кв. м. Недвижимость продается на открытом аукционе Тұрту банка со...

📍 Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Kalvarijų g...
До: 30/09/2025 1:59pm
Підпродається 53.35 кв.м квартира в Шяуляйського району, Тулмінų селі, стартова ціна 800 EUR
800 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.0

Підпродається 53.35 кв.м квартира в Шяуляйського району, Тулмінų селі, стартова ...

Продається квартира площею 53.35 кв.м, яка знаходиться в Шяуляйського району муніципалітету, Шаконос старостві, Тулмінų селі, вулиці Шелвенų 16-8. Цей...

📍 Šiaulių r. sav. Tulminų k. Šelvenų g. 16...
До: 30/09/2025 1:59pm
Аварійний житловий будинок у Лаздієйському районі, с. Мікічю, ціна 6035 EUR
6035 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Продається житловий будинок аварійного стану в Лаздієйському районі, у селі Мікічю, вул. Соджяус 26A, на відкритому повторному аукціоні муніципалітету...

📍 Lazdijų r. sav. Mikyčių k. Sodžiaus g. 2...
До: 03/11/2025 1:59pm
Поміщення в Лаздіювському районі, к. Бувейчя, вул. Ліп'є 1-1, початкова ціна 3700 EUR, повторний аукціон
3700 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Поміщення в Лаздіювському районі, к. Бувейчя, вул. Ліп'є 1-1, початкова ціна 370...

Продається повторний твір - приміщення/квартира, позначене як 1/1 власницька частина, в Лаздіювському районі, на території села Бувейчя, за адресою ву...

📍 Lazdijų r. sav. Būdviečio k. Liepų g. 1-...
До: 21/10/2025 1:59pm
Виклик на аукціон землі в Пяневезі, вул. Кольдінга 21, початкова ціна 6044 EUR
6044 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 4.5

Продається землі в місті Пяневезі, вулиця Кольдінга 21, початкова ціна на аукціон становить 6044 EUR. Земля має унікальний номер 4400-6605-6180 та кад...

📍 Panevėžio m. sav. Panevėžio m. Koldingo ...
До: 16/09/2025 1:59pm
Žemės sklypas
5730 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 5.0

Державний земельний ділянка м. Купішкис, вул. Ąžuolų 1A, стартова ціна 5730 EUR

Продається державний земельний ділянка в муніципалітеті Купішкис, місто Купішкис, за адресою Ąžuolų g. 1A на повторному аукціоні. Наразі статус оголош...

📍 Kupiškio r. sav. Kupiškio m. Ąžuolų g. 1...
До: 16/09/2025 1:59pm
Аукціон державної землі у Паневежіс, вул. Промислової 12B, початкова ціна 142256 EUR
142256 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 5.0

Аукціон державної землі у Паневежіс, вул. Промислової 12B, початкова ціна 142256...

Продається державний земельний ділянка в Паневежіс міському районі, вулиця Промислової 12B. Цей перший аукціон — чудова можливість придбати 1/1 частку...

📍 Panevėžio m. sav. Panevėžio m. Pramonės ...
До: 16/09/2025 1:59pm
Žemės sklypas
6048 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Житло в Лаздію районі, с. Багдонішкі, 1.8962 га, початкова ціна 6048 EUR

Продається земельний ділянка з часткою власності 1/1 в Лаздію районі, с. Багдонішкі, загальною площею 1,8962 га. Цей майно продається на публічному ау...

📍 Lazdijų r. sav. Bagdononių k.
До: 15/09/2025 1:47pm
Žemės sklypas
7448 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Житло у Лаздію, с. Паліуна, 2,71 га, початкова ціна 7448 EUR

Продається приваблива для інвесторів ділянка площею 2,7100 га у Лаздієнському районі, Паліуна. Цей нерухомий майно продається з аукціону, який проводи...

📍 Lazdijų r. sav. Paliūnų k.
До: 15/09/2025 1:42pm
Žemės sklypas
68 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Житловий ділянка для лісового господарства в районі Кайшадорю

Продається ділянка площею 0.5900 га з призначенням лісового господарства, що знаходиться в муніципалітеті Кайшадорю, селі Палтинку, продається частка ...

📍 Kaišiadorių r. sav. Paltininkų k.
До: 15/09/2025 1:35pm
Butas
22800 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Квартира в Каунасе по адресу Партизанų г. 164-55, 2 комнаты, стартовая цена 2280...

Продается 1/2 доля квартиры, расположенной в городе Каунас, по адресу Партизанų г. 164-55, уникальный номер 1997-3013-7014:0051. Это привлекательная и...

📍 Kauno m. sav. Kauno m. Partizanų g. 164-...
До: 15/09/2025 1:19pm
Žemės sklypas
28000 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Земельний ділянка в Лаздію, Багдоніш, 2.3210 га, початкова ціна 28000 EUR

Продається земельна ділянка площею 2,3210 га в Лаздіюському районі, Багдоніш. Це чудова інвестиційна можливість, особливо враховуючи загальну площу та...

📍 Lazdijų r. sav. Bagdononių k.
До: 15/09/2025 1:19pm
Žemės sklypas
1184 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

Валstybinės žemės sklypas Pakruojo rajone

Продається державний земельний ділянка на відкритому аукціоні у Пакруояйському районі, Памушій селі, вулиця Спортинку 11. Початкова ціна аукціону стан...

📍 Pakruojo r. sav. Pamūšio k. Sportininkų ...
До: 19/09/2025 1:59pm
Prekybos patalpos
1260000 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 4.5

Продаж торгового помещения в Паланге, ул. Витаутас 98, 1338 кв. м, начальная цен...

Продается нежилое торговое помещение в городе Паланга с высоким коммерческим потенциалом. Объект, идентифицируемый уникальным номером 2597-3001-8017:0...

📍 Palangos m. sav. Palangos m. Vytauto g. ...
До: 15/09/2025 1:13pm
1/2 частка землі сільськогосподарського призначення Варіненський р-н, с. Кривилі, початкова ціна 456 EUR, аукціон
456 €
Аукціон завершено
★★★★★ ★★★★★ 3.5

1/2 частка землі сільськогосподарського призначення Варіненський р-н, с. Кривилі...