LT EN RU UA

Продаж нежитлового приміщення (мансарди) у Вільнюсі, вул. Капсу, 8: 36.79 кв.м, без оздоблення, від 5341 EUR

📝 Опис

★★★★★ ★★★★★ 3.5
Виставлено на торги частину нежитлового приміщення – необроблену мансарду (неукомплектовані горищні приміщення) площею 36.79 кв. м. Це становить 3679/22709 частину від загальної площі будівлі 227.09 кв. м. Об'єкт розташований у цегляній будівлі за адресою вул. Капсу, 8 у Вільнюсі. Унікальний код об'єкта нерухомості: 4400-0077-9606:3883.

Продаж здійснюється у поточному стані. Хоча будівля не внесена до Реєстру культурних цінностей, вона знаходиться у зоні візуальної охорони пам'ятки національного значення – Старого міста Вільнюса (унікальний код 16073). Це означає, що всі роботи з експлуатації, утримання, будівництва, ремонту чи реконструкції суворо регулюються Законом Литовської Республіки про охорону культурної спадщини та іншими відповідними актами.

Як зазначає Savivaldybė užtikrina, заборгованості за електроенергію для цього об'єкта немає. Однак покупець зобов'язується самостійно вирішувати всі питання, пов'язані з можливим ремонтом внутрішніх електромереж, забезпеченням та відновленням електропостачання, покриваючи всі витрати власним коштом та на власний ризик. Можливі laikini elektros tiekimo apribojimai nėra Savivaldybė відповідальність.

Також важливо знати, що укладено кредитний договір на модернізацію багатоквартирного будинку. Після завершення робіт з модернізації будівлі обов'язок виплати за цим проєктом перейде на нового власника цієї частини мансарди. З детальним проєктом можна ознайомитися за посиланням: https://amiestas.lt/techniniai-darbo-projektai/kapsu-g.-8/317.

📍 Локація обʼєкта

📍 Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Kapsų g. 8

❓ Поширені запитання

Яка початкова ціна та частина продається в об'єкті на вул. Капсу, 8?
Початкова ціна частини нерухомості становить 5341 EUR. Продається 3679/22709 частина, що відповідає 36.79 кв. м необробленого горищного приміщення.
Коли відбудеться цей аукціон нерухомості у Вільнюсі?
Аукціон розпочнеться 2026-06-30 09:00:00 і закінчиться 2026-07-01 13:59:59. Реєстрація триває з 2026-06-22 до 2026-06-25 23:59:59.
Які додаткові збори я маю сплатити для участі в торгах?
Потрібна Гарантійна сплата 534 EUR та Реєстраційний збір 70 EUR. Загальна сума – 604 EUR, яку необхідно сплатити до кінця реєстрації.
Які обов'язки покупця щодо модернізації будівлі?
Після завершення робіт з модернізації будівлі зобов'язання сплачувати за проєктом модернізації переходить до покупця частини мансарди. Покупець зобов'язується самостійно вирішувати всі витрати на ремонт та оновлення електромереж.
Які обмеження існують, пов'язані з розташуванням майна у Старому місті Вільнюса?
Об'єкт знаходиться у зоні візуальної охорони державного охоронюваного Старого міста Вільнюса, тому всі ремонтні та будівельні роботи суворо регулюються Законом про охорону культурної спадщини.
Коли можна оглянути продаване необроблене приміщення на вул. Капсу, 8?
Огляди заплановано на 2026-06-11 11.00 та 2026-06-18 11.00, час потрібно узгодити заздалегідь.
Скільки часу я маю на укладення договору купівлі-продажу після виграшу в аукціоні?
Договір купівлі-продажу нерухомості має бути укладено протягом 30 днів від дня проведення торгів, а повна сума має бути сплачена протягом 10 днів після підписання договору.

⏱ Час аукціону

Реєстрація ще не почалась

Реєстрація

До: 2026-06-25 23:59:59
Залишилось: 37 дн.

Аукціон

До: 2026-07-01 13:59:59
Залишилось: 42 дн.

🏠 Інформація про обʼєкт

📍 Адреса
Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Kapsų g. 8
Тип
Pakartotinis
Підтип
Patalpos/Butai
ID обʼєкта: 421190
💰 Початкова ціна
5341.00 €
Завдаток
534.00 €
Реєстраційний внесок
70.00 €
Мінімальний крок
53.00 €
Підтвердження
за 2 роб. дн.
Взяти участь в аукціоні
🔑 Ключові слова
приміщення вільнюс торги купити недорого вільнюс інвестиції старе місто вільнюс нежитлове приміщення капсу вул. майно в зоні спадщини продаж